Postava dívky

Samolepky na zeď - Postava dívky
S
Samolepky na zeď - Postava dívky
M
Samolepky na zeď - Postava dívky
L
Samolepky na zeď - Postava dívky
XL
Samolepky na zeď - Postava dívky

Cena:501 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0016
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: 1 postava dívky a různé velikosti bublin dle nabídky. Možnost výběru samolepky 2 barev příklad: dívka černá  - bubliny červené, vše napsat při objednání do poznámky.

Máte starost s velkou prázdnou zdí? S nálepkou dívky problém vyřešíte a zároveň i zkrášlíte. Velice rádi si objednáváte naše samolepící dekorace na stěny s motivy postavy kdy součástí jsou  bubliny,  není  divu. Z dekoru jste schopni vytvořit několikametrový motiv dle Vaší fantazie.

Co jsou samolepky na zeď?

Máme již okoukané Vaše zdi a chcete jim dát novou podobu, tak právě našimi  samolepkami problém vyřešíte. Velice žádanými  jsou samolepky postav, proč zrovna postavy? Není divu, postava vnese do pokoje pocit pohody a klidu, zároveň se stanou našimi společníky. Jen si vybrat jaká se bude vyjíman zrovna na Vaší zdi. Nabízíme vám postavy baletek,holčička s bublifukem, saxofonisty, fotbalisty a spoustu jiných.

 Samolepky  na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Samolepící postavy  vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.