Lidé v pohybu

Samolepky na zeď-  Lidé v pohybu
S
Samolepky na zeď-  Lidé v pohybu
M
Samolepky na zeď-  Lidé v pohybu
L
Samolepky na zeď-  Lidé v pohybu
XL
Samolepky na zeď-  Lidé v pohybu

Cena:610 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0085
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: sada obsahuje 2 postavy v různém pohybu.

Naprosto famozní a vtipný je tento dekor. Zákazníci si tento motiv velice rádi zakupují jako dárek pro své blízké. Postavy mohou tlačit vše přes co je umístíte. Mějte i Vy tyto postavy doma, které Vás pobaví každý den . 

A ještě dodatek: naše samolepky drží pod vodou ve vaně a to díky své vysoké kvalitě!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?
Tato samolepka na zeď dovede vtipně doplnit nejen sedací soupravu, ale i skříň, dveře a jiná místa. Jsou vyrobeny jednotlivě, tudíž rozpoložení je pouze na Vás.Postavy jsou velice kuriozní svým vtipem.

Set obsahuje : 8 běžců.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. 

 Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepící  dekorace vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 
postavy Lidé v pohybu