Horolezec na stěně

Samolepky na zeď  - Horolezec na stěně
S
Samolepky na zeď  - Horolezec na stěně
M
Samolepky na zeď  - Horolezec na stěně
L- směr levý
Samolepky na zeď  - Horolezec na stěně
XL- směr pravý
Samolepky na zeď  - Horolezec na stěně

Cena:828 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0025
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Sada obsahuje 1 stěnu a samostatného horolezce, kterého si můžete umístit dle Vašich možností.

Tato samolepka je především určena pro milovníky sportu jako je horolezectví. Koukáte na ni a říkáte si kde by se tak mohla nejlépe vyjímat? Dle praxe, kterou jsme získali je vhodná na dveře, do všech možných rohů- zde si ale uvědomte, že pokud je stěna -(roh stěny velká volte větší velikost), podél futer, ale i na záchod, kdy chlapy mají čas se na ni v klidu koukat.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeďjsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepky na zeď vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz 

 

 
postavy Horolezec na stěně