Fotbalisti

Samolepky na zeď -  Fotbalisti
S
Samolepky na zeď -  Fotbalisti
M
Samolepky na zeď -  Fotbalisti
L
Samolepky na zeď -  Fotbalisti
XL
Samolepky na zeď -  Fotbalisti

Cena:560 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0022
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou obsaženy vždy tyto samolepky: 5 fotbalistů,1 míč, 1 brána a různé kusy tráv. Výšku fotbalistů si volíte dle naší nabídky.

Nabízíme Vám dekoraci, která je velice vyhledávaná. Touto samolepkou  uděláte radost jak malým fanouškům, tak i velkým fanouškům fotbalu.  Fotbalisti jsou pěkné nejen na zdi, ale i na skříni, dveřích a jiných míst. Zákazníci velice rádi dekor rozhází a to pro zvětšení dekoru, část fotbalistů umístí ne jednu stranu a druhou část na druhou stranu.

Velice dobře drží i na dlažbě i pod vodou a to díky své vysoké kvalitní folii !!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz