Strom Corona

Samolepka na zeď - Strom Corona
Samolepka na zeď - Strom Corona
L - Výška stromu 150cm - sleva 10%

Cena:480 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0079
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje lístečky stromů které si lepíte dle Vaší fantazie a kmen, který je nalepen na přenosovou folii a to pro snadnější aplikaci na stěnu.

Setkáváte se s dekorem, který je nejprodávanějším stromem!!!. Jeho mohutnost je naprosto famozní  a vdechne každé zdi jiný vzhled. Často se stává doménou a vnáší pocit klidu a pohody.

Pokud by jste chtěli motiv stromu nalepit na dlažbu, tak se nemusíte obávat, velice dobře drží jak pod vodou, tak i na dlažbě.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz