Rostlina Limba

Samolepka na zeď - Rostlina Limba
Samolepka na zeď - Rostlina Limba
Samolepka na zeď - Rostlina Limba
L - Výška 150 cm - sleva 20%

Cena:400 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0096
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Zpříjemněte si interiér touto moderní samolepkou na zeď. Motiv působí nadčasově, nikdy nezevšední a bude pořád in. Je vhodná do interiéru kde součástí jsou doplňky oblého tvaru, pokud je nemáte a líbí se Vám, tak není problém nějaký vhodný doplněk k této dekoraci zakoupit.

Dekor je velice žádaný  moderním stylem !!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz