Bubliny Vertikal

Samolepka na zeď - Bubliny Vertikal
Samolepka na zeď - Bubliny Vertikal
Samolepka na zeď - Bubliny Vertikal
M - 50 bublin, největší bubliny až 25 cm - sleva 14%
L - 75 bublin, největší bubliny až 25 cm - sleva 35%
XL - 100 bublin, největší bubliny až 25 cm - sleva 40%

Cena:300 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ009
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti bublin, kdy největší bubliny dosahují až 25cm, množství si zvolíte dle nabídky.

Nejprodávanější a nejoblíbenější motiv, který dennodenně zákazníci vyhledávají. Mají velkou rozsáhlost díky svým přesným oblým tvarům. Bubliny dokážou spoustu věcí - Opticky zvětší prostor kde jsou bubliny nalepeny, dětičkám rozjasní očíčka a probudí mysl k hravosti a dospělý si mohou bubliny umístit do obýváku, ložnic a jiných míst.

A trhák vším je, že drží i pod vodou naše samolepky!!!!!!!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz