Lampy

Samolepky na zeď - Lampy
Samolepky na zeď - Lampy
Samolepky na zeď - Lampy

Cena:676 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0092
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje 3 ks lamp různých velikostech.

Tato nálepka na stěnu je velmi pěkným doplňkem zejména do ložnice a obývacího pokoje. Sice nesvítí, ale připoutá každé lidské oko k obdivu. Též můžete nalepit dekor na dlažbu, velice dobře na ni drží a to díky své vysoké kvalitě z které jsou samolepky vyrobeny.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Moderní samolepky jsou v dnešní době velice žádáné a jsou nám stále nějakým způsobem podsouvány, ať už je to prostřednictvím mediálními články, či jinými způsoby. Není divu, moderní samolepka vypadá na zdi fantasticky a nepoškodí zeď. Proto stačí jedna velká moderní samolepící dekorrace a stane se centrálním prvkem ve vašem bytě. Pojte si s námi vybavit moderně byt s našimi nadčasovými moderními dekpory.

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše moderní samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 


Související zboží

Limba

Samolepky na zeď -  okrasné
Cena: 807 Kč
AKCE