Květina ve váze

Samolepky na zeď - Květina ve váze
Samolepky na zeď - Květina ve váze

Cena:447 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ037
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Samolepka na zeď květina s vázou je opravdu originální prvek na stěně. Výhody této samolepky na stěnu jsou propojení moderního umění a přírody. Často se nám stává, že nemáme tolik místa na samolepku a přesto by jsme ji tam rádi viděli. Uzkost této květiny je ohromující, při výšce 150cm je její šířka pouze 35cm. Takže máme dekor který Vám problém vyřeší.

Též ji velice rádi aplikují do koupelen, drží velice dobře jak na dlažbě ale tak i pod vodou.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepící dekorace nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

Pod fotografií naleznete několik možností pro správný výběr Vaší dekorace. První volbou  je velikost dekorace, podle které se automaticky přepočítá i cena.

Další volbou při výběru samolepky je její orientace. Vybrat si můžete motiv orientovaný tak, jak je zobrazen na fotografii nebo „zrcadlově obrácený“.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.


Související zboží

Bublifuk

Samolepky na zeď - Bublifuk
Cena: 415 Kč
AKCE