Květina Karma

Samolepky na zeď -  Květina Karma
Samolepky na zeď -  Květina Karma
Samolepky na zeď -  Květina Karma

Cena:390 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0097
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti květin, kdy největší květinu si zvolíte dle naší nabídky.

Tato samolepka na zeď je velice oblíbená a nejprodávanější produkt na eshopu!!

Proč si vydobyla takovou oblíbenost? Květiny se od pravěku líbí skoro všem ženám. Často v každé domácnosti naleznete květinu a nebo samolepku květiny. Ale doba plyne a chceme stále něco jiného a modernějšího. Tento motiv je nadčasový a zároveň splňuje představu květiny.  Hlavně - můžete si je rozhodit dle svých představ a za rok motiv opět přendat na jiné místo. A co se týče kvality drží jak na dlažbě tak i pod vodou!!!

 

 Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz