Klouček s bublifukem

Samolepka-na-zeď
Samolepka-na-zeď
Samolepka-na-zeď
Samolepka-na-zeď
L - Výška postavy 80 cm, bubliny až 20 cm - sleva 25%

Cena:550 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ031
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě je vždy1 klouček a různé velikosti bublin. Možnost výběru i 2 barev příklad: klouček černý a bubliny oranžové, vše napsat při objednání do kolonky POZNAMKA.

Nejpblíbenější a nejprodávanější dětská postavva na eshopu. Levná samolepící dekorace Kloučka vdechne hravost a provzdušní místnot.

 

 Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz