Oblázkový kámen

Levné samolepky na zeď - Oblázkový kámen
Levné samolepky na zeď - Oblázkový kámen
Levné samolepky na zeď - Oblázkový kámen

Cena:338 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:S055
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti kamínků, kdy největší kámen si určíte dle nabídky.

K tomuto dekoru bychom mohli říci, že se hodí snad na všechna místa Vámi zvolená. Kamínky jsou jednotlivé a rozpoložení je na Vaší fantazii. Pokud nevíte kde všude by jste je mohli nalepit, tak na poličce mají své kouzelné místo, kolem vany,můžou být rozházené kolem stolu, který je přisunut ke zdi  nad  pohovkou atd. Na obrázcích máte oblázky pro lepší představivost.

Pokud Vás zaujala myšlenka kolem vany a máte strach jak bude samolepka držet, tak velice dobře. Drží na dlažbě ale i pod vodou a  to díky své vysoké kvalitě!!!!!

 

 

  Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz