Alba

Levné samolepky na stěnu
Levné samolepky na stěnu
Levné samolepky na stěnu
L - Výška 150,120,90cm - sleva 30%

Cena:698 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ094
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Alba obsahuje 3 ks různých velikostí dle naší nabídky .

Po zařazení tohoto naprosto famozního motivu se stal velice prodávaným motivem. Ladné křivky, které drží duté elipsy v různých velikostech zaujmou snad každého. Velice dobře se vyjímá samolepka na všech místech, ale i časového stylu ať už je to styl (moderní, rustikální, klasický).

Naprostou bombou je, ža samolepky drží pod vodou, ale i na dlažbě.Tak pokud by jste ji rádi zakomponovali do koupelny, kde součástí jsou dlaždičky, nebudete mít žádný problém s aplikací.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz