Strom Tila

Samolepky na stěnu  - Strom Tila
Samolepky na stěnu  - Strom Tila
Samolepky na stěnu  - Strom Tila
L - Výška stromu 150cm - sleva 10%
XL - Výška stromu 200cm - sleva 20%

Cena:460 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0081
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Kmen je nalepen na přenosovou folii, která slouží pro snadnější aplikaci a  lístečky stromů si lepíte dle Vaší fantazie .

Tento bajný strom, který je nejprodávanějším produktem  v kategorii rostlin, inspiruje snad každého. Rádi chodíme do lesa pro svůj klid a pohodu a hlavně nadechnout se čerstvého vzduchu. Proč si neudělat doma také pohodu a kousek přírody tímto kuriozním stromem.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu.

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.
Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz