Alba

Samolepky na stěnu - Rostlina Alba
Samolepky na stěnu - Rostlina Alba
Samolepky na stěnu - Rostlina Alba

Cena:698 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ094
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Alba obsahuje 3 ks různých velikostí dle naší nabídky .

Po zařazení tohoto naprosto famozního motivu se stal velice prodávaným motivem. Ladné křivky, které drží duté elipsy v různých velikostech zaujmou snad každého. Velice dobře se vyjímá samolepka na všech místech, ale i časového stylu ať už je to styl (moderní, rustikální, klasický).

Naprostou bombou je, ža samolepky drží pod vodou, ale i na dlažbě.Tak pokud by jste ji rádi zakomponovali do koupelny, kde součástí jsou dlaždičky, nebudete mít žádný problém s aplikací.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.