Cvarteto

Samolepky do kuchyně na zeď -  Květina Cvarteto
Samolepky do kuchyně na zeď -  Květina Cvarteto

Cena:534 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0038
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

A máme tu opět květinu, čím dál  častěji se snažíme zařazovat a navrhovat květiny pro větší výběr. Tato kategorie je totiž nejvíce navštěvovaná a není divu. Květiny a rostliny dělají domov a pohodlí. Tento dekor jsme navrhli na stůl, ale i na jiném místě si najde své místo.

Naše samolepky drží i pod vodou !!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepící dekorace nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

Pod fotografií naleznete několik možností pro správný výběr Vaší dekorace. První volbou  je velikost dekorace, podle které se automaticky přepočítá i cena.

Další volbou při výběru samolepky je její orientace. Vybrat si můžete motiv orientovaný tak, jak je zobrazen na fotografii nebo „zrcadlově obrácený“.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.