Tráva Flamen

Nálepky na zeď do kuchyně - Tráva Flamen
Nálepky na zeď do kuchyně - Tráva Flamen
Nálepky na zeď do kuchyně - Tráva Flamen

Cena:350 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0087
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Dekorativní samolepka na zeď Flamen má v sobě jednoduchost a moderní nadčasový design. Motiv je ladný a  skrývá  uvnitř oheň. Samolepka má atypický styl a hodí se do moderního stylu.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Pokud máte  jakékoliv přání na úpravu dekorace, napište nám.  Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz