Dekor Erba

Samolepky do koupelny - Rostlina Erba

Cena:480 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:P5512
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Proč si vybrat právě tuto samolepku? Díky svým tvarům nepodléhá modě a hodí se do každého stylu. Nejprodávanější a nejoblíbenější dekor na eshopu. Najděte si pro ni místo a může stát doménou na Vaší zdi. 

A kdyby Vás napadla myšlenka umístit Erbu do koupelny a máte obavy s držením, tak nemusíte. Naše samolepky velice dobře drží na dlažbě, ale i pod vodou ve vaně!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.