Pod hladinou

Samolepky do koupelny -  Mořský svět
Samolepky do koupelny -  Mořský svět

Cena:447 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0063
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou obsaženy různé typy rybek a mořských zvířátek, kdy největší dosahuje až 30cm .

Pokaždé když vkročíte do místnosti se ocitnete v podmořském světě plných mořských živočichů.Tyto nálepky na stěnu drží velice dobře jak na zdi, tak na dlažbě, ale naprostou bombou samolepek je, že drží i pod vodou ve vaně!!!!     Proto když se zákazníci rozhodují kam nalepí tyto mořské živočichy, tak jejich volba je skoro vždy koupelna.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz