Bubliny Bolsa

Samolepky do koupelny -  Bubliny Bolsa
Samolepky do koupelny -  Bubliny Bolsa
Samolepky do koupelny -  Bubliny Bolsa
M - 20 bublin, největší bubliny až 40 cm - sleva 20%
L - 25 bublin, největší bubliny až 60 cm - sleva 35%

Cena:340 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ008
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Set obsahuje různé velikosti bublin, množství a velikost si určíte dle nabídky.

Bubliny, dekorativní bubliny, bubliny na zeď, to jsou stále hledaná synonyma ve vyhledávačích. Není se čemu divit, jsou vzdušné, hravé a určeny pro každou věkovou hranici. Hodí se jak do bytů, tak i do relaxačních zařízeních a koupelen. Nyní si říkáte jak asi drží na dlažbě? Naprosto výborně, samolepky jsou kvalitní a odpovídají ceně dekoru.

Opravdovou špičkou je, že bubliny můžete nalepit i do vany kde součástí je voda a aniž by  se neodchlýply. Což jiné samolepky nemají takovou schopnost.

 

Co jsou samolepky na zeď?

 Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech.