Alonie

Samolepky do intriéru -  Rostlina Alonie
Samolepky do intriéru -  Rostlina Alonie
Samolepky do intriéru -  Rostlina Alonie

Cena:540 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0093
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Styl, to je právě to co představují tyto samolepky na zeď. Samolepící dekorace na stěnu tvářící se jako strom ale v moderním a mladém pojetí.

Doba jde stále vpřed a i mi musíme navrhovat stále nové motivy. Tento dekor byl navržen do stylu moderního, kdy doplňky nemusí být součástí. Krása a doména této samolepky je  vším. Vyžaduje akorát vhodné místo, aby nadchla a očarovala každého kdo ji spatří.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.