Čínský znak sen

Samolepky do interiéru - Čínský znak sen
Samolepky do interiéru - Čínský znak sen

Cena:392 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0010
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Samolepka na stěnu - Čínský znak, probudí každou prázdnou zeď. Velice se hodí  nad postel kde symbolizuje Snění. Tento dekor je velice specifický, tudíž větší popisek  o něm nenapíšeme. Zakoupí si ho Ti, kterým se bude hodit a převážně líbit.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky  na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Pod fotografií naleznete několik možností pro správný výběr Vaší samolepky. První volbou  je velikost dekorace, podle které se automaticky přepočítá i cena. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který v naší nabídce není, nezoufejte, rádi Vám samolepku v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme tak, aby dekorace ideálně zapadla do Vašeho interiéru.

Další volbou při výběru samolepky je její orientace. Vybrat si můžete motiv orientovaný tak, jak je zobrazen na fotografii nebo „zrcadlově obrácený“.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz