Vláček

Samolepky do dětského pokoje - Vláček
Samolepky do dětského pokoje - Vláček

Cena:550 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:P5563
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Popisek:  Dekorace na stěnu obsahuje: Lokomotivu, různé vagonky, spojky, obláčky. Při objednání do kolonky POZNAMKA napište  barvy z jakých barev by se  měl skládat Váš vláček. Doporučujeme volit velikost 2m a výš. 

 

Nechte se zavézt do země fantazie, dětská samolepící dekorace rozjasní oči všem dětem a to nejen těm co jsou milovníci vláčků. Velmi žádaná samolepka, není divu, je hravá a rozzáří každou ponurou místnost. Velmi objednávaná i do školních a mateřských institutů. Jako perlička našich samolepek je, že drží i pod vodou a dlažbě, takže kdyby Vás napadla myšlenka umístění vláčku do vany nebo na dlažbu do koupelny, tak nenastane žádný problém.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz