Notový zápis

Samolepky do dětského pokoje  -Noty
Samolepky do dětského pokoje  -Noty
Samolepky do dětského pokoje  -Noty

Cena:774 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0054
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Popisek: Sada obsahuje notovou osnovu dle zvolené velikosti  a jednotlivé různé noty, které si nalepíte dle Vašich představ.

Prázdnou stěnu v dětském pokoji originálně oživí nálepka na zeď Notová osnova s houslovým klíčem a notami. Podtrhne Váš styl a pohled na ni rozežene denní stereotyp. Naprosto úchvatně se dekor vyjímá nad klavírem či jiným hudebním nástrojem. Notovou osnovu si velice rádi objednávají školy a školky!!!  

 

Co jsou samolepky na zeď?

 U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti bez dalších poplatků.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Dekorace na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.