Auto

Samolepky do dětského pokoje - Auto
L - Délka autodráhy 4m, 13 autíček - sleva 20%

Cena:500 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0091
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Originální dětská samolepka na zeď pro děti s motivem auta změní každému klukovi pokoj. Pokud máte doma malého zavodníka tak určitě využijte této samolepící dekorace na zeď a vykouzlete mu nevšední dětský pokoj. Samozřejmě, že tato samolepka není jenom pro děti do dětského pokoje, může si z ní i velký "kluk" vyzdobyt svou dílnu či garáž.

Pro zajímavost - naše samolepky díky své vysoké kvalitě velice dobře drží  na dlažbě, sklu a hlavně pod vodou !!!!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.