Baletky

Dekorace na zeď - Baletky
Dekorace na zeď - Baletky
Dekorace na zeď - Baletky
L - Výška baletek - 80 cm - sleva 25%

Cena:460 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ004
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje 6 baletek  v různém pohybu.

Samolepící dekorace na zeď - Baletky jsou velice vhodné do dívčích dětských pokojů. Jejich přítomnost v pokoji pro děti přináší dětem útulné prostředí a pocit bezpečí.Velmi oblíbená samolepka na zeď.Též jsou BALETKY  velice zajímavé  ve sportovních halách,na cvičištích a školních zařízeních.

Všechny naše samolepky velice dobře drží jak na zdi tak i na  dlažbě  a hlavně i pod vodou!!!!!  Proto kdyby jste chtěli nalepit baletku třeba do vany kde součástí bývá voda, nebudete to žádný problém.

 

 Co jsou samolepky na zeď?

 Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz