Karma

Nálepky na zeď levné - Květina Karma
Nálepky na zeď levné - Květina Karma
Nálepky na zeď levné - Květina Karma

Cena:390 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0097
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti květin, kdy největší květinu si zvolíte dle naší nabídky.

Tato samolepka na zeď je velice oblíbená a nejprodávanější produkt na eshopu!!

Proč si vydobyla takovou oblíbenost? Květiny se od pravěku líbí skoro všem ženám. Často v každé domácnosti naleznete květinu a nebo samolepku květiny. Ale doba plyne a chceme stále něco jiného a modernějšího. Tento motiv je nadčasový a zároveň splňuje představu květiny.  Hlavně - můžete si je rozhodit dle svých představ a za rok motiv opět přendat na jiné místo. A co se týče kvality drží jak na dlažbě tak i pod vodou !!!

 

  Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz