Klasový dekor

Nálepky na zeď levné - Klasový dekor
Nálepky na zeď levné - Klasový dekor
Nálepky na zeď levné - Klasový dekor

Cena:600 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0030
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  Set samolepek obsahuje 2 kusy různých klasů, rozměry si zvolíte dle naší nabídky.

A máme tu dekoraci, která je objednávaná každou generací, ať už mladou nebo starší. Stébla klasů přináší dřívější styl, ale zároveň velice dobře se dá zakomponovat do dnešního stylu. Tím chceme naznačit, že je to motiv, který se hodí ke všemu a finální vzhled bude a u mnoha zákazníků už je pohodovou samolepkou.

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.