Gallo

Nálepky na zeď levné - Gallo
Nálepky na zeď levné - Gallo
Nálepky na zeď levné - Gallo
XL - Délka trávy 1000cm - sleva 40%

Cena:320 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:P5976
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popis: Set obsahuje různé velikosti tráv, kdy největší délku si vždy zvolíte dle nabídky.

Tato samolepka v podobě trávy a pohledu kohouta je naprosto neutrální motiv hodící se snad na všechna místa. Trávy jsou vyrobeny jednotlivě a rozpoložení je pouze na Vás. Z naší praxe  a pohlednu nás tento motiv nejvíce zaujal: na rohu postele, futer,nad pohovku a hlavně kolem vany.  Tato tráva má ostrý pohled a její nejhezčí místo je všude kolem ostrých hran.

Naprostou bombou je, že samolepky drží i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě, která folie má.!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá