Strom Tila

Nálepky na zeď - Strom Tila
Nálepky na zeď - Strom Tila
Nálepky na zeď - Strom Tila
L - Výška stromu 150cm - sleva 10%
XL - Výška stromu 200cm - sleva 20%

Cena:460 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0081
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Kmen je nalepen na přenosovou folii, která slouží pro snadnější aplikaci a  lístečky stromů si lepíte dle Vaší fantazie .

Tento bajný strom, který je nejprodávanějším produktem  v kategorii rostlin, inspiruje snad každého. Rádi chodíme do lesa pro svůj klid a pohodu a hlavně nadechnout se čerstvého vzduchu. Proč si neudělat doma také pohodu a kousek přírody tímto kuriozním stromem.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá