Rákosový dekor

Nálepka na zeď levné - Rostliny doutníků
Nálepka na zeď levné - Rostliny doutníků
Nálepka na zeď levné - Rostliny doutníků

Cena:501 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:S068
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Set nálepek obsahuje 15 doutníků a 15 listů. Uspořádání je pouze na Vaši fantazii.

Nejprodávanější, nejoblíbenější dekorace na eshopu!!! Klasy jsou naprosto očarující a hlavně jsou  tvárné. Dají se všelijak rozhodit po místnosti jak Vás jenom napadne. Set obsahuje velký množství listů a doutníků, proto je můžete  nalepit jak do koupelny, tak i do obýváku.

Naprostou špičkou je, že velice dobře drží na dlažbě, ale i pod vodou ve vaně !!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky nedrží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz