Zalza

samolepky na zeď - magické
samolepky na zeď - magické
samolepky na zeď - magické

Cena:480 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:S090
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 Velice oblíbený dekor, který dokázal proměnit spoustu bytů. Ladnost a křivky této honosné,dominantní,kuriozní samolepky  dokázaly a  dokážou změnit nezajímavou stěnu k nepoznání.

Velice pěkně se též vyjímá v koupelnách, ale i jiných relaxačních zařízeních. Kladete si otázku, jak může držet na dlažbě? Ano může a to díky své vysoké kvalitě, z které je samolepka vyrobena. A úplnou perličkou je, že drží i pod vodou ve vaně !!!!, proto dekor odpovídá  dané ceně.

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.