Fiole

samolepky-na-zeď-dekorace
samolepky-na-zeď-dekorace
samolepky-na-zeď-dekorace

Cena:578 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0021
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Naprosto úchvatná květina, která je velice oblíbená u žen. Květ je kuriozní a vhoden snad na každé místo. Pro zvláštní nebo neobvyklý pohled volte větší velikost, která dodá  zdi dynamiku a stane se doménou ve Vašem bytě.

 

Co jsou samolepky na zeď?

U všech našich samolepících dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď, tapety na zeď, ale i šablony na malování zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů je dekor nalepen na přenosovou folii, pro snadnější nalepení.Samolepky na zeď jsou vyráběny z kvalitního materiálu. Nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi.

Dekorace na zeď se dají aplikovat nejen na zeď, ale i skříň, sklo, lamina, dřevotřísky a jiná čistá místa v bytě. Pro snadnější představu barev, nahlédněte na barevné dekory, které Vám umožní vidět a porovnat barevné kombinace mezi sebou.Též u každé samolepky na zeď je možnost výběru velikosti i směru dekoru.