Holčička + bubliny

Samolepky na zeď - set
Samolepky na zeď - set
Samolepky na zeď - set

Cena:501 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0024
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě je vždy1 holčička a různé velikosti bublin. Možnost výběru i 2 barev příklad: Holčička černá a bubliny oranžové, vše napsat při objednání do kolonky POZNAMKA.

 Dětská samolepka na zeď aneb foukni do bublifuku, rozjasní a zkrášlí každý dětský pokojíček. Každá holčička má ráda kolem sebe útulné prostředí a doplňky v pokojíčku vyjadřující její styl. Holčička s bublinami je i velice dobrým společníkem. Splňuje snad všechny kritéria, je hravá, vzdušná a po delší době můžete dekor přemístit a dát jí na jiné neokoukatelné místo.

Všechny naše samolepky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího vinylového materiálu  a odpovídají naší ceně. Možná koukáte na jinou samolepku  a rozhodujete se. Velkou  výhodou oproti jiným samolepkám máme tu, že samolepky drží i pod vodou - naše samolepky můžete lepit i do vany kde se denně koupete.

 Nejprodávanější a nejoblíbenější samolepka u holčiček!!!

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz