Strom

Dekorace-na-zeď
Dekorace-na-zeď

Cena:350 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0083
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  Dekor - kmen je nalepen na přenosové folii, která slouží pro snadnější aplikaci. Lístečky stromů si lepíte dle Vaší fantazie.

Tato moderní dekorace na zeď skrývá variabilitu konečného vhledu. Lístky můžete lepit jak je vyobrazeno na fotografii nebo zcela obráceně a strom tím získá naprosto odlišnou podobu.

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Pokud máte  jakékoliv přání na úpravu dekorace, napište nám.  Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz