Bubliny Bolsa

samolepka-na-zeď-dekorace
samolepka-na-zeď-dekorace
samolepka-na-zeď-dekorace
samolepka-na-zeď-dekorace
M - 25 bublin, největší až 40 cm - sleva 20%
L - 25 bublin, největší až 60 cm - sleva 20%

Cena:340 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ008
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Popisek: Set obsahuje různé velikosti bublin, množství a velikost si určíte dle nabídky.

 

Bubliny, dekorativní bubliny, bubliny na zeď, to jsou stále hledaná synonyma ve vyhledávačích. Není se čemu divit, jsou vzdušné, hravé a určeny pro každou věkovou hranici. Hodí se jak do bytů, tak i do relaxačních zařízeních a koupelen. Nyní si říkáte jak asi drží na dlažbě? Naprosto výborně, samolepky jsou kvalitní a odpovídají ceně dekoru.

Opravdovou špičkou je, že bubliny můžete nalepit i do vany kde součástí je voda a aniž by  se neodchlýply. Což jiné samolepky nemají takovou schopnost.

 

 

 

U všech našich samolepících dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď, tapety na zeď, ale i šablony na malování zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů je dekor nalepen na přenosovou folii, pro snadnější nalepení.Samolepky na zeď jsou vyráběny z kvalitního materiálu. Nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi.

Dekorace na zeď se dají  aplikovat nejen na zeď, ale i skříň, sklo, lamina, dřevotřísky a jiná čistá  místa v bytě. Pro snadnější představu barev, nahlédněte na barevné dekory, které Vám umožní vidět a porovnat barevné kombinace mezi sebou.Též u každé samolepky na zeď je možnost výběru velikosti i směru dekoru.

Zakoupením našich dekorů zjistíte jak rychlá je aplikace a jak dobře drží samolepky na zdi. Naše dekory Vám promění byt  či jiné prostory k nepoznání.