Strom Tribu

Samolepky na stěnu  - Strom Tribu
Samolepky na stěnu  - Strom Tribu

Cena:350 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0083
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Popisek: Kmen je nalepen na přenosovou folii, která slouží pro snadnější aplikaci. Lístečky stromů si lepíte dle Vaší fantazie.

Snad každý z nás velice rád chodí do přírody a položme si otázku proč? Příroda má na nás velice pozitivní vliv a to dokáže i tato samolepka pokud si ji nalepíte třeba zrovna do obýváku. Pohled na ni vás přivede do  klidu a v myšlenkách i do přírody.

 

 

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Pokud máte  jakékoliv přání na úpravu dekorace, napište nám.  Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz