Capio

Dekorace na zeď do kuchyně - Capio
Dekorace na zeď do kuchyně - Capio
Dekorace na zeď do kuchyně - Capio

Cena:414 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0049
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou obsaženy Capia různých velikostí, kdy největší  dosahuje až 25cm.

S tímto dekorem si můžete ozdobit  futra, rohy, zákoutí, rohy u poliček a jiná místa . Naprosto dobře drží i pod vodou ve vaně, tak pokud by jste měli nápad nalepit samolepky do vany, tak  nenastane žádný problém. Jsou opravdu kvalitní a můžete je i umývat(ale opatrně!).

 

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz