Kara

Samolepící tapety na  zeď - Kara

Cena:1 635 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:D020
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Šířka tapety 95cm.

 

Tyto samolepící vinylové tapety jsou úplnou novinkou na trhu. Na rozdíl od samolepících tapet není vzor natištěný na folii, ale jednotlivé vzory jsou vyřezány.

Tapety na zeď jsou  vyrobeny  z  vinylové folie  a schopnost  této folie je ta, že sama přilne na dané místo bez použití lepidla .

Tapety jsou nalepeny na přenosové folii, kdy tato folie slouží k usnadnění přenosu tapety na zeď.

Aplikace   tapety na zeď je velice jednoduchá  a opravdu jí zvládne každý. Odstraníte podkladový papír  a nalepíte tapetu spolu s přenosovou folií na zeď, či jiné místo v interiéru. Tapetu -(jednotlivé vzory tapety) pěkně uhladíte jakým koliv hadrem přes přenosovou folii a teprve nyní sundáte folii ze shora dolů- doporučujeme sundavat velice opatrně.

Aplikace samolepící tapety je velmi jednoduchá a rychlá

Tapety na zeď vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace tapety na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz